10 метри сина памук вода растворлив шупливи цвет Чипка Намали со лента 5.5 CM Ширина -YY
Ново - 5 %

10 метри сина памук вода растворлив шупливи цвет Чипка Намали со лента 5.5 CM Ширина -YY

Залиха
DEN 763.20
DEN 725.00
Износот:


Добредојдовте Виножито Мала Куќа
1.Големина на :
ширина : 5.5 cm
2.Боја : сина
3.Материјал : Памук
MOQ : 10 Метри/многу

Декларираните карактеристики

боја:
Морнарско Сина
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
5.5cm
Бренд Име:
QRTRIM
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
rb-l112
Ткаенина Тип:
Памук
is_customized:
Yes

Поврзани производи