BASEHOME 20pcs Антички Бронза Уво Кука француски Earring Куки Жица Settings База Прилагодувања за DIY Обетки Уво Изработка на Накит
Ново - 40 %

BASEHOME 20pcs Антички Бронза Уво Кука француски Earring Куки Жица Settings База Прилагодувања за DIY Обетки Уво Изработка на

Залиха
DEN 239.52
DEN 144.00
Износот:


BASEHOME 20pcs Антички Бронза Уво Кука француски Earring Куки Жица Settings База Прилагодувања за DIY Обетки Уво Накит Одлуки Материјал : бакар Големина : 10x20mm Количина : 20pcs/многу

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Производ Карактеристики:
накит база
Бренд Име:
BASEHOME
Број На Модел На:
a670
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Тип На Објект:
накит наоди
Парична казна или Моден:
моден студ обетки додатоци
Пол:
DIY одлуки занает
Материјал:
Бакар
Количина:
20pcs/многу
1:
DIY студ обетки
2:
обетки кука
3:
студ earring settings
4:
уво накит
Големина:
10x20mm

Поврзани производи