1:6Dollhouse минијатурни мебел Додатоци Кеси Мала Кутија Симпатична Количка Случај багажникот Бесплатен Превозот

1:6Dollhouse минијатурни мебел Додатоци Кеси Мала Кутија Симпатична Количка Случај багажникот Бесплатен Превозот

Залиха
DEN 720.00
Износот:


Материјал : пластика
Мерење : h17cm w8.2cm L11.5cm
Вклучува : 1 boxs не се вклучат и други
Применливи за : 1/6 куклена куќа
Ве молиме Имајте во предвид : Не се за јадење, да ги задржи подалеку од деца се премногу млади

Декларираните карактеристики

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Предупредување:
Играчки
Број На Модел На:
Куклена куќа
Тип:
Готови Производи
Бренд Име:
AIXWANP
Материјал:
Пластични
Скала:
1
Пластични Тип:
ABS

Поврзани производи