ALLiSHOP 2 парчиња Wifi рутер Безжичен телефон безжична АП Продолжување pigtail SMA женски штекер џек да се U. FL IPX конектор 1.13 кабел
Ново - 12 %

ALLiSHOP 2 парчиња Wifi рутер Безжичен телефон безжична АП Продолжување pigtail SMA женски штекер џек да се U. FL IPX конектор

Залиха
DEN 95.04
DEN 84.00
Износот:

ALLi SHOP 2 парчиња Wifi рутер Безжичен телефон безжична АП Продолжување pigtail SMA штекер џек да се U. FL IPX конектор 1.13 кабел
име : Продолжување pigtail
Конектор A : SMA штекер џек женски
Конектор Б : U. FL IPX
Кабел : 1.13
Фреквентен Опсег : 0-3 GHz
должина : 5 CM, 7 CM, 10 CM, 15СМ, 25 CM, 40 CM, 50 CM
Апликации : Wifi рутер , Комерцијални Одделение Wireless, безжичен телефон, АП
Реалната слика
ПЛАЌАЊЕ :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
ИСПОРАКА :
1.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден.
2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,
ве молиме да забележите ни нова адреса.
3.За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
ПОВРАТНИ информации :
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.
2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.
УСЛУГА :
1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Декларираните карактеристики

боја:
5CM, 7CM, 10CM, 15СМ, 25CM, 40CM, 50CM
Бренд Име:
ALLiSHOP
Број На Модел На:
SMA женски штекер IPX
кабел:
RG1.13
Должина:
5CM, 7CM, 10CM, 15СМ, 25CM, 40CM, 50CM
Фреквентен Опсег:
0--3GHz
Апликации:
Wifi рутер , Комерцијални Одделение Wireless, безжичен телефон, АП

Поврзани производи