Силика гел Материјал Бебе Крцкањето Хранење Лажица Обука Лажичка Додаток во исхраната Фидер Безбедно Садови Медицина Истиснување
Ново - 25 %

Силика гел Материјал Бебе Крцкањето Хранење Лажица Обука Лажичка Додаток во исхраната Фидер Безбедно Садови Медицина Истиснување

Залиха
DEN 220.80
DEN 166.00
Износот:


100% Силика гел Материјал Бебе Крцкањето Хранење Лажица Обука Лажичка Додаток во исхраната Фидер Безбедно Садови Медицина Истиснување
Производи карактеристики :
-100% силика гел безопасен материјал,добро за бебињата.
-5 бои по желба.
- ПВЦ Слободни,Nitrosamine Слободни,BPA Free
- Истиснување контрола на протокот на брзина.

Декларираните карактеристики

Тип:
Бебе Шише
Возраст Опсег:
5M,18 МИЛИОНИ,8M,23M,13M,20М,7M,11M,17M,9M,4M,14M,3M,12M,16М,15 МИЛИОНИ,2M,0-1M,21M,19M,10M,6M,24M,1M,22M,3T
Бренд Име:
bayders
Материјал Функција:
ПВЦ Слободни,Nitrosamine Слободни,BPA Free
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Лак Тип
Број На Модел На:
BF+002
Капацитет:
90ml
Пакување:
Еден натоварени
се справи со:
No
Материјал:
Силика Гел
устата големина:
Стандард
Брзина На Проток:
Променлива Проток
Тип:
Бебе Шише
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Лак Тип
Материјал Карактеристики :
bpa free
Материјал:
Силика Гел
Капацитет:
90ml
Брзина На Проток:
променлива
се справи со:
no
устата големина:
Стандард
Пакување:
еден оптоварување

Поврзани производи