Nabi врз Основа на обичен памук бонбони обоени текстил трговија на мали нерегуларни бран Talasite рачно изработени DIY комбинација ткаенина
Ново - 35 %

Nabi врз Основа на обичен памук бонбони обоени текстил трговија на мали нерегуларни бран Talasite рачно изработени DIY комбинација

Залиха
DEN 398.40
DEN 259.00
Износот:


Име на производ : памучна ткаенина масти квартал пакет -флорални,точка,цртан филм шема Материјал : 100% памук. Тенок, погоден за кукла е облека,tilda,занаети шиење,крпеница,scrapbooking и други заеднички DIY проекти. Бои : како слика се прикажува,1 дијамант Серија дизајни колекција. Големина : 1piece= 50*110cm 100*110cm(намалување од страна на рака , толку +-1cm грешка) . тежина : 100x110cm≈170g Карактеристики : Еко-пријателски отпечатоци погоден за крпеница,перница покрива, кеси,душеци, престилки, занаети, дома мека декорација, видови на DIY проекти.текстил,памук ткаенини метар,ткиво на крпеница,етничка ткаенини,гроздобер ткаенина Забелешка : ако цел повеќе од 1quantity или повеќе на ,1the ткаенина не ќе се намали.
Боја На Несовпаѓање
Разликите во боја може да се предизвика од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл ,Сепак, ако мислите дека објектот примена е во погрешна боја ве молиме контактирајте со нас.
Цена
Добивката на објектите во мојата продавница се многу мали веќе ,за мали нарачки,ве молиме да не преговара за цената, Ако вашата цел е голема ве молиме контактирајте ме за цената и условите.
Превозот
1,ние брод на сите наши објекти во светот во рамките на 7day од кина пост воздух mail/HK пост воздух Mail/E-pcacket . Тоа обично трае 15-25 дена да пристигнат.
2,Понекогаш тоа може да потрае до 4-12 недели поради строгите обичај инспекција.
3.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци,Ако треба ни да се прогласи пакет како подарок или примерок со мала вредност да се обезбеди да се плати Минимален данок,ве молиме кажете ни,или ќе се прогласи за вистинската вредност .
4,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно кога ќе се направи нарачка. Ние не сме responsable за испорака неуспех поради погрешна адреса ќе оставиме да ни таму нарачување. Рок на Услугата 1.100% купувачи Задоволство Гарантира 2. Било оштетени или исчезнати објект. Ве молиме контактирајте со нас со 7 дена за замена или рефундирање ве Молиме не го отвори спорот без комуникација 3. Користи објект или вештачки штета е да не се прифаќаат. 4. Ве молиме имајте на објектот во првобитната состојба и да ги преземат фотографии како доказ за рефундирање на 5. Ако имате потреба од враќање или надоместок, ве молиме контактирајте со нас да разговараат за најдоброто решение за вашиот проблем прво пред превозот врати објектот. 6. Такси превозот за враќање на некој објект(без разлика дали за наплата или exchage) се на купувачот одговорност. 7. Замена ќе биде предаден по приемот на врати објектот. Повратни информации 1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со нашите производи и Целата услуга, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го олеснат 5 ѕвезди за нас. 2. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ве молиме да стапите во контакт пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларираните карактеристики

Големина:
50X110CM, 100x110cm
Бренд Име:
Nabi
Техника:
Плетени
Шема:
Печатени
Материјал:
100% Памук
Тип:
brocade ткаенина
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
50cm
Стил:
Обична
Nonwoven Техника:
Топол Воздух Преку
Плетени Тип:
Искриват
Велур Ткаенина Тип:
tilda,крпеница,scrapbooking,занает шиење проекти
Тип:
Twill
Употреба:
за шиење облека, постелнина, quilting, крпеница, занаети,ткаенина, платно
Материјал:
100% Памук
дизајн:
дијамант
Бесплатен превозот :
бесплатен превозот до 68 земји
Пакет Содржина:
1pieces
Големина:
50x110cm/piece

Поврзани производи