FCCEXIO 2017 Нова Есен и Зима Жените 3D Испечатени BANDANA CZARNA Топло Pompon Шапка Beanies Уникатен Шарени Убаво Плетени Капа
Ново - 30 %

FCCEXIO 2017 Нова Есен и Зима Жените 3D Испечатени BANDANA CZARNA Топло Pompon Шапка Beanies Уникатен Шарени Убаво Плетени Капа

Залиха
DEN 432.00
DEN 302.00
Износот:


1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Купувачот од САД.Ние ќе брод објект од страна на E-пакет.Времето за испорака ќе биде за 7-15 работни дена.
3. Купувачот од други земји.Ние ќе брод објект од Кина Пост Воздух Mail за слободни.За 10 до 45 работни дена. 4. За изразат испорака,Повеќе од $150 ние ќе ја испратите вашата предмети преку DHL,EMS,UPS-от,Fed Ex,SF Експрес за слободни.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 7-10 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . И pls кажи ни,со долго позитивни повратни информации и купувачот се покаже, ние ќе ви ги даде $1-3 ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации . Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Новина
Бренд Име:
FCCEXIO
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
37202
боја:
BANDANA CZARNA
Ширина:
27cm
Висина:
20cm
Тежина:
110g
Уметнички дела:
3D Full Печатење
Се Вклопува Луѓе:
Може да одговара на 53-59cm глава

Поврзани производи