YANRUO #2553NoHF AB Пламен 5*8 6*10мм Strass Не амбуланта корегирање Рамно Стакло Назад Лепак На Кристал DIY Кристал За Нокти
Ново - 18 %

YANRUO 2553NoHF AB Пламен 5*8 6*10мм Strass Не амбуланта корегирање Рамно Стакло Назад Лепак На Кристал DIY Кристал За Нокти

Залиха
DEN 1283.04
DEN 1052.00
Износот:


YANRUO #2553 No HF AB Пламен 5*8 6*10мм Strass Не амбуланта корегирање Рамно Стакло Назад Лепак На Кристал DIY Кристал За Нокти
Предмет : Не Амбуланта Корегирање Кристал
Боја : AB
Големина на : 5*8 6*10мм
Материјал : Стакло, Кристал
Се Користи За : - Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Испорака : DHL,UPS-от,EMS,Fed Ex,ТНТ,ПАТАРИНА,итн.
Производот Се Покаже :
ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Декларираните карактеристики

боја:
AB
Големина:
5X8mm, 6X10mm
Број на Компјутери:
288pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Кристално
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Бренд Име:
YANRUO
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Лепак За
Број На Модел На:
2553NoHF
Обликот:
Пламен
Користат За:
Облека,Булчински Свадба Вечер Dressess,Кеси,Жена Чевли,Накит
Материјал:
кристално стакло
Кристал Тип:
Автора Продолжува Да Работи Уметност Кристал Нема Амбуланта Корегирање Flatback Rhinestones Помине Дизајн
посебни:
Станот Назад Без Лепак Не Амбуланта Корегирање Кристал
Кристал Нема Амбуланта Корегирање Користи Како:
Помине Уметност,Облека, Додатоци,Облека, Декорација,Чевли Додатоци
боја:
AB
Големина:
5*8 6*10mm

Поврзани производи