SMART Попер Мамка 70mm/12.2 g Врвот Вода Тешко Риболов Намамат Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Мами Peche Риболов Wobblers
Ново - 49 %

SMART Попер Мамка 70mm/12.2 g Врвот Вода Тешко Риболов Намамат Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Мами Peche Риболов Wobblers

Залиха
DEN 428.16
DEN 218.00
Износот:


SMART Попер Мамка 70mm/12.2 g Врвот Вода Риболов Намамат Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Мами Peche Риболов Wobblers Спецификација :
1.Должина : 70mm
2.Тежина : 12.2 g
3.Очи : 3 D очи
4.Кука : Остри И Силни Франција VMC Treble Кука
5.Акција : Топ Вода
6.Боја : 6 бои како сликата шоу, можеби некои светлина разлика
7.Пакет : Блистер кутија со вметнување на картичката.
8.Тип : Попер мамка
Пакетот Вклучува :
1 Pc Попер Мамка

Декларираните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
8139
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
SMART
Должина:
7cm
Тежина:
12.2g
акција:
топ вода
Очи:
3d очи
кука:
Франција VMC Treble Кука
боја:
6 боја на располагање
Тип:
Попер Мамки За Риболов Намамат
ОЕМ:
Yes

Поврзани производи