Бесплатен Превозот!Луксузни пурпурна цвет декоративни фрли перница/almofadas случај 45x45,европската барок перница покрие дома декорирање

Бесплатен Превозот!Луксузни пурпурна цвет декоративни фрли перница/almofadas случај 45x45,европската барок перница покрие дома

Залиха
DEN 864.00
Износот:


Топла продажба
овој објект е перница случај,не се вклучени перница.
Пријателски Потсетник
1. Ова на четири содржи еден , еден и два pillowcases.(Постелнината поставување на шест има уште две покрај на четири содржина.)
2. На printings на може да бидат различни во вид на слики, Тоа е предизвикано од различни ткаенини сечење линии. Бојата е можно да се deviated како светла и displayers се разликуваат, сепак, во вид преовладува.
3. Оваа перница покрие големина е околу 42-45см,Бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 cm(Околу 0.8 во~1.2 во).
ве молиме бидете објектот како стандард.
Инструкции За Перење
1. Да се ослободи од скроб, на suface боење или изобилство пената, собата се препорачува миење пред употреба. Миењето исто така, може да се направи сет помек и боја се поставуваат.
2. Истурете неутрален детергент во машина за перење вода, температурата на водата ќе биде не повисока од 30 целзиусови степени степен. Се стави на вработените по детергент е целосно да се стопи. Го не треба да биде премногу долг. Висока температура,алкална детергент и недостатоци распадот може да резултира во боја исчезнува.
3. Висат сува. Не изложеност на пламнал сонцето, или ткаенина структура ќе биде оштетен и долговечност ќе биде shorted.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид
1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
3. Ние не марка стока вредности под вредност или обележете објекти како "" - НИ и Меѓународни владини прописи се забранува таквото однесување.
Известување
1. Измијте со ладна вода во благ циклус или со рака. Не користите кајгана. Сува рамна или висат да се исуши.
2. Вистинските бои може да се разликуваат од оние што се прикажани поради природата на фотографирањето и следење на боја settings.
3. Ве молиме да се мијат овие поставува посебно од друга облека материјал.
Овој Оглас е без / додатен.
Условите на Продажба и Повратни информации
1.Повратни информации е од исклучително значење и на Семејството, како Ние ја градиме нашата Ali Express бизнис. Ако сте среќни/задоволни со вашата трансакција, ве молиме да се земе еден миг да се остави Позитивен Фидбек.
2.Комуникацијата е КЛУЧОТ! Ако има било какви прашања, ве МОЛИМЕ контактирајте со нас ПРЕД да замине на неутрален или негативен рејтинг. Многу прашања се лесно да се реши по ако се јавите на продавачот пред да се јавите во Ali Express.
3. е наш ВРВЕН приоритет! Ние и ветуваме можеме да ги направиме среќни ако ни даде фер шанса.
4.Плаќањето се очекува во рок од 3 дена од денот на купувањето.

Декларираните карактеристики

Големина:
30x42cm, 45x45cm, 40x60cm, 50x50cm
боја:
слика во боја
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Шема:
Извезена
Стил:
Dobby
Број На Модел На:
sme150704
Шаблон Тип:
Растенијата
Материјал:
Други
Обликот:
Плоштад

Поврзани производи