Јавор Дрвени Oboe Полињата за Случај 20PCS Полињата за Чекање

Јавор Дрвени Oboe Полињата за Случај 20PCS Полињата за Чекање

Залиха
DEN 1296.00
Износот:


Oboe Полињата За Случај Задржете : 20 Парчиња
Суров Материјал : Јавор
Должина : 200mm
Ширина : 96mm
Висина : 21.5 mm
Тежина : 130g
Отворање и Затворање на Дизајн : Магнетни Затворање

Декларираните карактеристики

боја:
Килибар, Дрво Боја
Бренд Име:
accyao
Број На Модел На:
HBMP--03
суровини:
Јавор
боја:
Црна или Само-боја
oboe полињата за случај:
20 Парчиња Полињата За
Тежина:
130g
Фитнес:
Oboe Полињата За

Поврзани производи