ANNYMOLI Жените со Рамни Чевли Пролет Заковки Чипка Секојдневен Чевли на 2018 Солидна Женски Станови Creepers Црна, Црвена Бела Голема Големина 12 45 46
Ново - 48 %

ANNYMOLI Жените со Рамни Чевли Пролет Заковки Чипка Секојдневен Чевли на 2018 Солидна Женски Станови Creepers Црна, Црвена Бела

Залиха
DEN 1896.48
DEN 986.00
Износот:


ANNYMOLI Жените Станови Чевли Есен Чипка Заковки Секојдневен Училиште Чевли Солидна 2018 Женски Станови Мокасини Црвено Бели Голема Големина 44 45 46

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Станови Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Синтетички
Повод:
Повик
Insole Материјал:
PU
Моден Елемент:
Занитвам
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Бренд Име:
ANNYMOLI
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
2017 чевли 14
Сезоната:
Пролет/Есен
НИ Големина:
3 4 5 6 6.5 7.5 8.5 9 9.5 10 10.5 11 11.5 12
Големина:
33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Пета:
Станови
Чевли:
жените чевли станови
боја:
Црно Бели Црвени
Сезоната:
Лето Есен Пролет
Пета Висина:
2cm
Функција:
повик за жени чевли
функција 1:
chaussures femme
Карактеристика 2:
sapato feminino

Поврзани производи