Топла Продаде Личност Црвено Циркон Sliver Боја Дух Скелет Череп Главата Ткаенината Линкови За Бизнис Костимот Партија Подарок Mens Cufflinks

Топла Продаде Личност Црвено Циркон Sliver Боја Дух Скелет Череп Главата Ткаенината Линкови За Бизнис Костимот Партија Подарок

Залиха
DEN 256.32
Износот:


Топла Продаде Личност Црвено Циркон Sliver Боја Дух Скелет Череп Главата Ткаенината Линкови За Бизнис Костимот Партија Подарок Mens Cufflinks
Точка Бр.
FS-C0018
Материјали
Бакар
Позлата Боја
Фотографијата Е Прикажано Како
Нето Тежина
0.03 КГ /PC
Големина
16mm*12mm
Фабриката Веб-Сајт
Услуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент за Купување на Испорака : за Да USA & Canada : Околу 7-15 дена; На Европската : Околу 10-30 дена; Да Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 25-60 дена Ако треба итно да се EMS/DHL со дополнителни поштенски; DHL : 2-7 ЕМС : 5-15 Работни дена. Повратни информации : Ние ќе бидеме среќни да ви помогне ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Fishsheep
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Скелетот
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
FS-C0018

Поврзани производи