GOLP Случај За iPad Про 10.5 инчен 2017 Folio 3 Пати Стојат Спие Разбуди Проѕирен Мека TPU Задниот Поклопец Smart Случаи За iPad 10.5
Ново - 35 %

GOLP Случај За iPad Про 10.5 инчен 2017 Folio 3 Пати Стојат Спие Разбуди Проѕирен Мека TPU Задниот Поклопец Smart Случаи За

Залиха
DEN 959.52
DEN 624.00
Износот:

GOLP Случај За i Pad Про 10.5 инчен 2017 Folio 3 Пати Стојат Спие Разбуди Проѕирен Мека TPU Задниот Поклопец Smart Случаи За Apple 10.5" 1.100% сосема нов и висок квалитет 2.Дизајниран само за i Pad Про 10.5 инчен 2017 3.Smart случај : Разбудам/Спиење функција 4.Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите buttoms, контроли и пристаништа, без да се отстрани случајот 5.Лесно да се застане за да уживате во вашето слободно време, како што се филмови 6.Мала тежина, елегантна градба, а совршено се вклопуваат 7.Многу боја избор за да одговара на различни прилики 8.Мека TPU Назад случај маска, лесно да го инсталирате 9.Логото може да се види преку проѕирни врати случајот 10.Моден да го поседуваш за да имате на вашиот таблет во добра бараат начин!

Декларираните карактеристики

Функција:
Мека,Shockproof,Капка отпор,Анти-Прашина
Шаблон Тип:
Цврста
Модел Компатибилност:
За iPad про 10.5 случај 2017
За IPad Модел:
iPad Про 10.5 инчен
Тип:
Виткање Folio Случај
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Должина:
9.9inch
Број На Модел На:
A1701,A1709
Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.5
Ширина:
6.9inch
Бренд Име:
GOLP
Материјал:
СТП+TPU
задниот поклопец:
Мека TPU
функција 1:
За ipad про 10.5
Карактеристика 2:
за ipad про 10.5 случај
функција 3:
за ipad 2017 случај
карактеристика 4:
Случај За iPad Про 10.5
Карактеристика 5:
Маска за iPad Про 10.5
Функција 6:
за ipad про 10.5 маска
Карактеристика 7:
за ipad 10.5 случај
Функција 8:
за ipad 2017 случај

Поврзани производи