Okey Техника Автомобил Далечинскиот Клуч Замена Keyless 2 Копчето Фоб Случај Школка Без Чип За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф-Поло Passat Jetta

Okey Техника Автомобил Далечинскиот Клуч Замена Keyless 2 Копчето Фоб Случај Школка Без Чип За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф-Поло

Залиха
DEN 120.00
Износот:


Okey Техника Автомобил Далечинскиот Клуч Замена Keyless 2 Копчето Фоб Случај Школка Без Чип За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф-Поло Passat Jetta
Спецификации : Тежина : 30g Копчиња : 2 Копчиња Материјал : Пластични Transponder Чип : Нема Боја : Црна
Карактеристики : Најдобра замена за скршени или носење на копчиња,или голема за дополнителен клуч. Клучни случај и за повикување на ножот само. Не електронски internals. Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилерот. Само намали на копчето нож,да ги преземе внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени! Нема потреба од било програмирање. Напомена :
1.Објектот е само клучна школка која е без PCB одбор на батеријата и во внатрешноста. 2.Сите слики се вистински фотографии кои се направени од страна на самите себе. Ве молиме проверете ги вашите клучни школка за да бидете сигурни дека тоа е ист како нашиот производ.
1 x Копче Школка (Ако сте биле веледрогерија, само контактирајте со нас слободно за најдобрата цена!)
1.- Една година гаранција.
2.- Ако објектот е неисправен по приемот, можете да побарувачка за размена на нова во рок од една 7days од денот на приемот (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба).
3.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето. За време на првиот месец, ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.
4.- Откако ќе се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад побрзо.
5.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови.
1.- Вашето мислење е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Благодарам многу за вашето време.
2.- Ние ќе ја напушти истата повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации.
3.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.

Декларираните карактеристики

Осветленост Дел Број:
ФОЛКСВАГЕН -KS15+KS17
Производителот Дел Број:
Клучни школка за Фолксваген
R/C Функција:
без
Другиот Дел Број:
Клучни школка за Фолксваген
Прилагодување:
Yes
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Материјал Тип:
пластика и метал
Бренд Име:
OkeyTech
Состојба:
100% сосема нов и висок квалитет
боја:
Црна
Големина:
Original
Пакет:
Торба
Тежина:
30g
Материјал:
пластика и метал
функција 1:
за Фолксваген за ФОЛКСВАГЕН
Карактеристика 2:
geniune
функција 3:
Далечинскиот Клуч Школка
карактеристика 4:
2 Копчиња

Поврзани производи