Персоналните Злато Кралот Мајмун 925 чисто сребро позлатен CZ Кристал Алка Нараквици За Жените Свадба Подарок Пад на Превозот
Ново - 49 %

Персоналните Злато Кралот Мајмун 925 чисто сребро позлатен CZ Кристал Алка Нараквици За Жените Свадба Подарок Пад на Превозот

Залиха
DEN 375.84
DEN 192.00
Износот:


Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !

Декларираните карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
INALIS
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Број На Модел На:
925 сребрен накит
Обликотшема:
Срцето
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Тип На Објект:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Еколошки Стандарди:
Никел, Олово и Кадмиум Слободни
Употреба:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
is_customized:
Yes
Н W:
19.3 g
Дијаметар:
6.5 см

Поврзани производи