Lucamino Нови деца, возрасни безбедност сунѓерот двојно се намали род сунѓерот се држиме за обука почетник почетниците мат површина nunchakus трговија на големо

Lucamino Нови деца, возрасни безбедност сунѓерот двојно се намали род сунѓерот се држиме за обука почетник почетниците мат површина

Залиха
DEN 479.52
Износот:


Добредојдовте на Lucamino
3.28-3.30 СПАСИ ГОЛЕМ НА ГОДИШНИНАТА ПРОДАЖБА
Се стави на вашиот омилен производ во количката прв
Многу добро се соочуваат со чистење сунѓер, од не ' рѓосувачки челик синџир, имајќи верзија.
ние се осмелуваат да се затвори продавница разделувањето на делови, покажуваат деталите, бидејќи секоја од нашите делови квалитет е преголема, подобро отколку на пазарот други nunchakus квалитет.
Возрасни nunchakus детали :
Материјал : Пена &Нерѓосувачки Челик & пластика
Должина : вкупна Должина 28.7" / 73cm
Стап Големина : (11 x 1.12)" / (27.5 x 2.85)cm (L x Кол.)
Синџир Должина : 7.1" / 18cm
Нето тежина : 147g.
Деца nunchakus детали :
Материјал : Пена &Нерѓосувачки Челик & пластика
Должина : вкупна Должина 26" / 66cm
Стап Големина : (10 x 1.06)" / (беа 25,5 x 2.7)cm (L x Кол.)
Синџир Должина : 5.9" / 15cm
Нето тежина : 137g

До сите драги пријатели и купувачи :
а) ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е потврдена адреса.
б) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Тоа е подобро да проверите со вашиот ги локалните обичаи " правила ако е потребно.
в) ќе напише ниска вредност на превозот документи, како што се со цел да се избегне или намали можниот ризик, на даноци. И ние може да descript вашите производи, како подароци или примероци итн.
г) Нормално, ние ќе испораката од страна на Aliexpress стандард превозот начин на кој што одбрале, но ние може да ги промените превозот начин, ако е потребно. Како што се користи да се Изразат испорака брзо. Ние го задржуваме правото до промени. W носталгичната може да се разбере и прифати. Патем, сите од нив имаат следење no.
Благодарни за вашата поддршка, ние ќе продолжиме да ви обезбедиме квалитетни производи и добри услуги, даде голем попуст. Ако сте имале било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Сакате да имате среќен шопинг во нашата продавница. Ви благодариме.
Со почит,
Lucamino Спортски Живот Продавница е Jof

Декларираните карактеристики

Боречка Вештина Стил:
кунг фу
Бренд Име:
Lucamino
Број На Модел На:
L14
Боја Класификација:
Црвена, Сина, Црна, Жолта
Големина:
Возрасни , деца
ПОВРШИНА:
мат

Поврзани производи