Нова Есен Кожна Јакна Жените СТП Долг Кожен Мантил Жените V Деколте, Faux Кожна Јакна, плус големина 3XL S1024
Ново - 15 %

Нова Есен Кожна Јакна Жените СТП Долг Кожен Мантил Жените V Деколте, Faux Кожна Јакна, плус големина 3XL S1024

Залиха
DEN 2699.04
DEN 2294.00
Износот:


Големина на Информации (cm) Прирачник за грешка при мерење на 2-3cm големина должина биста S 67 84 М 68 88 L 69 92 XL 70 96 2 XL 71 100 3 XL 72 104

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Облека Должина:
Долго
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Декорација:
Џебови
Број На Модел На:
S1024
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
Rinacn
Материјал:
PU
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден

Поврзани производи