SINZRY трендовски накит ААА Кубни Циркони пердув chokers ѓердан earring поставите домот класичен CZ накит сет за жени
Ново - 9 %

SINZRY трендовски накит ААА Кубни Циркони пердув chokers ѓердан earring поставите домот класичен CZ накит сет за жени

Залиха
DEN 595.20
DEN 541.00
Износот:


Состојба : brande-нова мода елегантен накит, циркони во собата, трговија на големо цена; Бренд : Sinzry Камен : ААА+ Micro Круг Јасно Кубни Циркони Meterial : Бакар / Месинг Прилики : Свадбена Ангажман Датира Предлог денот на Вљубените Earring големина : 2.4*1.4 cm. Ѓердан големина : 2.95*1.35 cm,должина на : 40cm,да ја прошири синџир : 5cm.

Декларираните карактеристики

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SINZRY
Повод:
Партија
Обликотшема:
Пердув
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан + Обетки
Број На Модел На:
SE-2015073001
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Моден Накит Материјал:
Кубен Циркони
Материјал:
Животната средина
is_customized:
Yes

Поврзани производи