2018 Европските Жени Кратко Sleeve Chiffon Фустан нерегуларни полите лето големи димензии beaded V деколте, асиметрични секојдневен vestidos М-5XL
Ново - 16 %

2018 Европските Жени Кратко Sleeve Chiffon Фустан нерегуларни полите лето големи димензии beaded V деколте, асиметрични секојдневен

Залиха
DEN 2592.00
DEN 2177.00
Износот:

Повратни информации 1. Ви благодариме за вашиот вид трпение. Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.com/store/715297 кога ќе го видите моделот носи тоа, тоа е рекламирање фотографија, кога ќе види точка на закачалка, која е вистинската слика, и дека ќе биде иста како ќе ја примите. Превозот и предадете 1 Ако ние нудиме бесплатен превозот, цел ќе биде испорачуван Хонгконг ПОСТ ВОЗДУХ MAIL или Кина Пост воздух mail во рок од 20-70days. Во нашиот веб-сајт сите производи се материјали објект photographies, бидејќи слика машината, трепкачко светло, на фотографија технологија, како и на лични компјутери демонстрација и така натаму разни причина, делумно артикли покажа боја може со материјал објект некои хроматските аберации, бојата сите постигнување на материјал објект како. Забелешки 1. Ви благодариме! Уживаат во шопинг во Каролина мода продавница! Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Кина Пост воздух пошта е нашата склопот на превозот метод премногу.
Големина : Нашата споменати големина Азија големина, ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S/M/L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0. Нашата атрактивна : (1) Висок квалитет и прифатлива цена (2) Ние може да ви даде најдобри цената врз основа на еднакви услови во Кина (3) Ние се многу сериозни и професионални продавачи,ве уверам дека ние можеме да имаме многу совршен соработка (4) Ние сме подготвени да се изгради заеднички придобивки и долгорочни деловни односи со сите клиенти.Ви благодариме! Забелешка : Ако ни остави добар фидбек (5stars), сигурни сме дека ние ќе ви ги даде -попуст за следната цел.Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР .39 инч,1 инч=2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. : )
dolce_ жена adventur време bsk tunics vestidos verano mujer vestidos verano mujer 2015 tallas grandes цените се во евра moleton hora da aventura american express облека се увезени облека секси женска летни фустани 2015 големи димензии туника фустан голема големина туника фустан модни туника облечи нов туника фустани 2014 секси vestido гроздобер долго став феста плажа облечи долго вечер фустан тексас фустан vestido долго секојдневен гроздобер облека фустани жените vestidos femininos 2015 година нови пристигнување жените облека плус големина жените облека евтина облека кина фитнес линда Muy lindo Excelente producto muy bien excelente calidad roupas
гроздобер облека фустани жените vestidos femininos 2015 година нови пристигнување жените облека плус големина жените облека евтина облека кина фитнес линда Muy lindo Excelente producto muy bien excelente calidad roupas фустан sifon gaun sifon chiffon облечи фустан chiffon фустани малку црн фустан коктел фустани наметки коктел фустан секси фустани макси фустан летен фустан партија фустани бел фустан bodycon фустани облечи онлајн гроздобер фустани еден рамо фустан долго фустани молив облечи гроздобер облека формално фустани chiffon kleid chiffonkleid kleider kleid abendkleider kurz abendkleider günstig sch?ne kleider kleider für hochzeitsg?сте lange kleider lange abendkleider мода kleider kleider für hochzeit rückenfreies kleid günstige abendkleider festliche режим rotes kleid еден рамо kleid kleid für hochzeit schicke kleider kleider für besondere anl?сонцето kleid koralle chiffonkleider tr?gerloses kleid tolle kleider chiffon kleid lang weisses kleid коктел kleid weisse kleider chiffon kleid kurz chiffon kleider kleid chiffon abend kleid rotes langes kleid bodenlanges kleid abendkleid chiffon chiffon kleid knielang chiffon kleid веи? chiffon kleid роса chiffon kleider kurz langes chiffonkleid kleider chiffon chiffon sommerkleid chiffon фустани chiffon макси фустан chiffon деверуша фустани бели chiffon фустан црна chiffon фустан розова chiffon фустан долг chiffon фустан долг ракав chiffon се облекуваат црвен chiffon.

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
mm2690
Половината:
Природни
Декорација:
Beading
Материјал:
Chiffon
Силуета:
Асиметрични
Бренд Име:
Mentimisi
Sleeve Должина(cm):
Краток
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Стил:
Повик

Поврзани производи