Гроздобер едноставна дрво коса стапови иглички hairwear шноли diy Повремено рачно изработени дрвена глава накит додатоци украси за жени
Ново - 45 %

Гроздобер едноставна дрво коса стапови иглички hairwear шноли diy Повремено рачно изработени дрвена глава накит додатоци украси

Залиха
DEN 223.20
DEN 123.00
Износот:


Здраво, драги клиент! Добредојдовте во мојата продавница и тука се и некои совети за вас :
1. Dropshipping , трговија на Големо , Прилагодувањето се нудат и ние имаме доволно искуство и професија на овие услуги.
2. Не vaild следење на број кога цел е помалку од $5 , бавно и untracked; за нарачки над $5 , брод со vaild следење на број, e Packet е слободен за НАС .
3. Руските купувачи да го користите целосното име , право претставуваат код. Инаку испорака ќе пропадне.
4. Ако има нешто во ред со цел, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене, пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, јас сум подготвен да им помогне на вас, однапред ви благодариме.
Должина : и 17,5 см
тежина : 8g
Материјал : Сандаловина
Повод : Годишнина, Свадба, Забава, Роденден, Ангажирање, Одмор, Секојдневно, Подарок
Известување : Поради светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
H020022
Тип:
Косата Стапови
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
EXYNLON
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
самовила
Метали Тип:
Никој
Коса, Накит:
свадба додатоци
hairpin:
чешел косата
косата игли:
косата орнаменти
Жените Косата Клипови:
губење на стап
косата декорација:
Коса Додатоци
глава накит:
headpiece
свадба коса, накит:
свадба коса
кинески коса додатоци:
свадба headpiece
глава парче:
коса, игли за жени
brige:
дрво коса орнаменти

Поврзани производи