500PCS/Многу Природни Медиум Овална Круг Краток Лажни Ноктите Совети Целосно Покривање француски Лажни Помине Уметност Совети за на доградба на Акрилни Нокти Салон А
Ново - 10 %

500PCS/Многу Природни Медиум Овална Круг Краток Лажни Ноктите Совети Целосно Покривање француски Лажни Помине Уметност Совети

Залиха
DEN 181.44
DEN 163.00
Износот:

500 PCS/Многу Природни Медиум Овална Круг Краток Лажни Ноктите Совети Целосно Покривање француски Лажни Помине Уметност Совети за на доградба на Акрилни Нокти Салон Алатки Спецификации : 100% сосема нов Модел : како на сликата покажува Секој тркала доаѓа со 50 парчиња од акрилик лажни нокти, Погоден за професионална употреба & дома употреба на гел, акрил или fiberglass за апликација tem Тип : Лажни Нокти Материјал : Нови АБС Боја : Транспарентна /Бела/Природни Пакетот вклучува : 50pcs секоја торба Вкупно 500pcs квалитетот на Производот, покажуваат Пакување Шоу За слободни-за испорака на нарачки, НЕМА СЛЕДЕЊЕ на ИНФОРМАЦИИ Надвор од Кина ( Кога цел, Ако би сакал на целиот процес на следење, ве молиме изберете стандардна експрес сервис. Цел над $199 ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL / Федекс или Други меѓународни изразат Фабрика за директна поддршка на големо, мешана серија Повратни информации и Услуга : 1) Купувачот е рано за потврда на приемот на стоките ќе бидат високо ценети. 2) Вашите повратни информации е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации или отворен спор ако имате било каков проблем со нашиот стока или услуга. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со нашите најдобри услуги на клиентите. За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празници). Плаќања : 1) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Или не,ве молиме да се поправи тоа, пред да се изврши плаќање. 2) ве Молиме оставете порака при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина,и др.). Превозот и Предавање Услови : 1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК. 2) точки ќе биде предаден во рок од 7 дена по уплатата е потврдено. 3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски (ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 35 дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и до 45 работни дена. Ако не можете да го добијат тоа по 40 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање. 5) Превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнувањето време, се надевам дека ќе можат да го разберат и да бидат трпеливи. 6) превозот цена и објектот цената не вклучува никакви увозни даноци, давачки и давачки, купувачите се одговорни за царински давачки. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Декларираните карактеристики

боја:
Бела, Транспарентен, Природни
Тип На Објект:
Лажни Нокти
Тип:
Целосна Помине Совети
Ноктите Ширина:
Други
Должина На Ноктите:
Други
Примена:
Прст
Големина:
Finger
Број На Модел На:
Лажни Ноктите
Количина:
1
Бренд Име:
klimonla
Материјал:
Пластични
Големина:
10 sizes
боја:
Бела/Транспарентен/Природни
Место на Потекло:
CN;GUA
Стил:
Бела/Транспарентен/Природни Сосема Криви Лажни Ноктите
is_customized:
Yes
Производ Статус:
Акции
Производ Карактеристики:
Лажни Помине Уметност Дизајн француски Совети Природата боја
Пакување:
50pcs секоја торба Вкупно 600pcs
Превозот:
Нема информации
Шема:
Бела/Транспарентен/Природни Целосно Покривање Француски Лажни Нокти Долги Вештачки

Поврзани производи