3.7 V литиум полимер батерија, 20000mAh голем капацитет Рим DIY полнење на мобилни моќ core
Ново - 26 %

3.7 V литиум полимер батерија, 20000mAh голем капацитет Рим DIY полнење на мобилни моќ core

Залиха
DEN 2054.40
DEN 1520.00
Износот:

5 c
Испуштање на критичниот напон : 2.
Номиналниот капацитет : 20000m Ah, 1 C празнење. Вашето мислење е многу важно ве Молиме контактирајте со нас веднаш Пред сакате да ни даде неутрални или негативни повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Батеријата ќе ги сите тест пред успешна испрати логистика .Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1.
Плаќање 1. Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc.5 c
Максимална испуштање струја : 0. Карактеристики : 1. Апликации 1. Ако имате било какви прашања ве молиме оставете порака до нас Ние ќе ви одговориме околу 1-2 работен ден .

Декларираните карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Поврзани производи