Leyden Луксузни Фен Носителот ORB/Gold/Полиран Хром Ѕид Монтирани Солидна Месинг Фен за Поддршка на Носителот Бања Прибор

Leyden Луксузни Фен Носителот ORB/Gold/Полиран Хром Ѕид Монтирани Солидна Месинг Фен за Поддршка на Носителот Бања Прибор

Залиха
DEN 1656.96
Износот:

modname=ckeditor
Опис :
Материјал : Месинг
Крај : СЛОБОДАНКА / Gold / Полиран Хром
Функција :
Имаат поблиски се погледне во него, но малкумина quirks.
Едноставен и луксузен насочат дизајн.
Многу убаво бања accossories изработени од месинг цврст материјал.
Неверојатно што вредноста за пари и нашиот производ квалитетот во живо изгледа многу кул.
Висок квалитет месинг meterial и текстура на ORB/ Gold/ Хром финиш.
Умре фрли од цврсти месинг ( како на сликата од заврши пред ) трајни изградба обезбедува долготрајни квалитет.
Пакет Се Вклучени :
1 * Фен Носителот
1 * Инсталација На Пакетот
1 * Инсталација Настава

Декларираните карактеристики

Тип:
Бања Полици
Број На Модел На:
LY17072101
Број на Групи:
Еден Тиер
Бренд Име:
Leyden
Материјал:
Дувачкиот
Монтиран:
Агол
Инсталирајте Стил:
Ѕидот Монтирани Тип
Полица Материјал:
Дувачкиот
Носителот Површина По Завршувањето:
Злато/ Полиран Хром/ ORB
Големина:
As the picture
Стил:
Модерна
боја:
Злато/ Црното/ Хром
Обликот:
Спирала
Тип:
Hiar Даер Носителот

Поврзани производи