V Привлечат Жените Накит од не ' Рѓосувачки Челик Синџир Геометриски Срцето МАМА Долго Бар Ѓердан Розово Злато Симпатична Мечка Шарм Pendant Ѓердан

V Привлечат Жените Накит од не ' Рѓосувачки Челик Синџир Геометриски Срцето МАМА Долго Бар Ѓердан Розово Злато Симпатична Мечка

Залиха
DEN 8640.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Главниот Камен Боја:
роуз златна боја, сребрена боја, боја на злато
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
слушнете Ѓердан
Pendant Големина:
за
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
V Привлечат
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
ѓердан жени
Компатибилност:
срцето Ѓердан
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Свадбен подарок
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Ѓердан Тип:
Синџир Ѓердан,Pendant Ѓердан,колиер
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
Синџир должина:
38+5cm
ѓердан од тип 2:
златен синџир за мажите,boho накит,шарм ѓердан
ѓердан тип 3:
collares,colar feminino,bodo синџир,јака
ѓердан тип 4:
colar masculion,изјава ѓердан

Поврзани производи