(2 парчиња/многу) 4C Боречки Вештини Пена Nunchakus Деца јаже синџири пластични nunchaku Дете кунг фу Wushu nunchucks Тренер За почетници
Ново - 10 %

(2 парчиња/многу) 4C Боречки Вештини Пена Nunchakus Деца јаже синџири пластични nunchaku Дете кунг фу Wushu nunchucks Тренер

Залиха
DEN 479.04
DEN 431.00
Износот:


Добредојдовте на Lucamino
3.28-3.30 СПАСИ ГОЛЕМ НА ГОДИШНИНАТА ПРОДАЖБА
Се стави на вашиот омилен производ во количката прв
(2pc s/многу) 4 C Боречки Вештини Пена Nunchaku Деца јаже синџири пластични стапчиња кунг фу Wushu nunchucks Тренер За Деца почетници
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум : Тоа 's 2 парчиња цена . Многу евтини. Главно за промотивни..Главно за деца и почетници да се практикуваат.
Nunchucks Описи :
Материјал : Пена & јаже & пластика
Должина : вкупна Должина 26" / 66cm
Стап Големина : (10.23 х 1.18)" / (26 x 3)cm (L x Кол.)
Синџир Должина : 5.5"-5.9" /14cm - 15cm
Нето тежина : 115g
Вистински фотографии. Ако бојата изгледа мала различни, ве молиме да се разбере.
Нови пристигнување дизајн.
Тоа има голема и мала големина, за возрасни и деца, и за почетници. Ви благодариме.
Возрасни големина : : должина 28cm
Дете димензии : Должина 25cm.
Се разбира, можете, исто така, може да побара од нас да испрати 2 X возрасни , или 2 X деца. Ако не, ние ќе ви ја испратиме 1 возрасен и 1 деца големина.
Овој објект е евтин, главно за почетници да се практикуваат, ако сте професионалец, тоа е подобро за вас да се купат професионална nunchakus. ние ха пет гума nunchakus, дрвени nunchakus итн. ве Молиме контактирајте со нас директно.
За да видите повеќе производи, ве молиме посетете го линкот подолу :
-
До сите драги пријатели и купувачи :
а) ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е потврдена адреса.
б) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Тоа е подобро да проверите со вашиот ги локалните обичаи " правила ако е потребно.
в) ќе напише ниска вредност на превозот документи, како што се со цел да се избегне или намали можниот ризик, на даноци. И ние може да descript вашите производи, како подароци или примероци итн.
г) Нормално, ние ќе испораката од страна на Aliexpress стандард превозот начин на кој што одбрале, но ние може да ги промените превозот начин, ако е потребно. Како што се користи да се Изразат испорака брзо. Ние го задржуваме правото до промени. W носталгичната може да се разбере и прифати. Патем, сите од нив имаат следење no.
Благодарни за вашата поддршка, ние ќе продолжиме да ви обезбедиме квалитетни производи и добри услуги, даде голем попуст. Ако сте имале било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Сакате да имате среќен шопинг во нашата продавница. Ви благодариме.
Со почит,
Lucamino Спортски Живот Продавница е Jof

Декларираните карактеристики

Боречка Вештина Стил:
кунг фу
Бренд Име:
Lucamino
Број На Модел На:
14
боја:
Црна, Црвена, Сина, Жолта
Големина:
деца, возрасни

Поврзани производи