(5piece) Нов IT8585E FXA FXS QFP-128 Чипсет

(5piece) Нов IT8585E FXA FXS QFP-128 Чипсет

Залиха
DEN 586.56
Износот:


Декларираните карактеристики

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
IT8585E
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
QFP-128

Поврзани производи