Трговија на големо DIY Метал Монистра Додатоци Бакар Spacer Монистра За Жени Мажи Природни Камења Нараквици Бисери Ѓердан DIY Одлуки

Трговија на големо DIY Метал Монистра Додатоци Бакар Spacer Монистра За Жени Мажи Природни Камења Нараквици Бисери Ѓердан DIY

Залиха
DEN 440.16
Износот:

Нашата Компанија Веб-Сајт : Специјален Попуст Област :
100% Сосема Нов Производство и Висок Квалитет на Метал Топката Монистра За Модата, Монистра Накит DIY Одлуки Име на Производ : трговија на Големо DIY Накит Обезбедува Кристално Лизгачот Метал Spacer Монистра Наоди Жени Мажи Perles Нараквици Бисери Ѓердан DIY Одлуки Материјал : животна Средина-Пријателски Меч+ААА Австриската Кристали Кубни Циркони Позлата Боја : Вакуум Вистински Злато / Platinum/Розово Злато/Злато Обложено со Добар Квалитет : Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни Polishied : 100% рачно изработени Полиран Објект големина : 10мм*10мм(1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчи) Објектот тежина : 1.0 g Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата / Љубовник Материјали За промет на Големо : Мода Накит Нараквици Обетки Ѓердани DIY што Сите предмети се за промет на големо цена.Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете.
xed Многу Дизајн Круг Европската Цинк Сите

Декларираните карактеристики

Објектот Дијаметар:
10 pieces
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
7mm
Број На Модел На:
метал spacer монистра
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Тежина:
1.0g
Бренд Име:
JUYA
Име на производ:
Микро Отвори Spacer Метал Монистра Додатоци
Материјал:
Дувачкиот+Циркони
Позлата Боја:
Злато/Бело Злато/Розово Злато PZ0176-10
Мушка големина:
7mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
3.2 mm
Кристали:
ААА Австриската Кристали
Dropshipping:
Aliexpress Стандард Dropshipping
spacer монистра:
Бакар Spacer Шарм Монистра
потрошен материјал за накит трговија на големо:
Природен Камен Perle Нараквици Ѓердан DIY Одлуки

Поврзани производи