4in еден Snap Копчиња T5 12.4 mm сврзувачки елементи Притиснете Студ пластична смола за рачно изработени Подароци Кутија за Бележник Занает DIY Шиење Додатоци
Ново - 9 %

4in еден Snap Копчиња T5 12.4 mm сврзувачки елементи Притиснете Студ пластична смола за рачно изработени Подароци Кутија за

Залиха
DEN 176.64
DEN 161.00
Износот:


Совршен за Декорација; P. S : Ќе треба да користите алатка за да се инсталира на копчето.
Име : Копче
Материјал : пластика
Големина : appox 12-12.4 mm
Тежина : appox 0.8 грама
Боја : ве Молиме изберете боја и големина според сликата
Пакет : Opp вреќа
вклучувајќи 1pc * Копчето (секој, вклучувајќи 4 делови)

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YOUNGWORLD
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
Snap Копчето
Декорација:
Никој
Стил:
Месо тело
Техника:
Боење
Број На Модел На:
390410B
Обликот:
Круг
Функција:
Еко-Пријателски,Перат,Хемиско Чистење
Тип На Производ:
Копчиња

Поврзани производи