2017 нови 50g LAIKOU Лицето за Нега на Крем корејски Полжав Бела Навлажнувачки Крем Против Стареење на Акни Анти Навремено Ден Крим
Ново - 40 %

2017 нови 50g LAIKOU Лицето за Нега на Крем корејски Полжав Бела Навлажнувачки Крем Против Стареење на Акни Анти Навремено Ден

Залиха
DEN 516.00
DEN 310.00
Износот:


2017 нови 50g LAIKOU Лицето за Нега на Крем корејски Полжав Бела Навлажнувачки Крем Против Стареење на Акни Анти Навремено Ден Крим

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
LAIKOU
Пол:
Женски
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZZZ
GZZZ:
YGZWBZ
Функција:
Третман На Акни
НЕТО-WT.:
50МЛ
Број На Модел На:
полжав крем
Состојка:
Крем
Сертификат Број:
GZZZ
Употреба:
Лице
Тип На Објект:
Крем
Употреба:
Лице
Тип На Објект:
Крем
Спецификација тип:
Нормално спецификации
Погоден за типови на кожа:
Сите Типови На Кожа
Ефикасноста:
Надополнување, навлажнувачки
Место:
Кина

Поврзани производи