9 Led 3D Marquee Ноќ Светлина Стрелка светилка за christams Декорација led Писма Гроздобер Marquee Светла батерија управувана светла
Ново - 19 %

9 Led 3D Marquee Ноќ Светлина Стрелка светилка за christams Декорација led Писма Гроздобер Marquee Светла батерија управувана

Залиха
DEN 568.80
DEN 461.00
Износот:


9 Led 3 D Marquee Ноќ Светлина Стрелка светилка за christams Декорација led Писма Гроздобер Marquee Светла батерија управувана светла
Карактеристики : 1. Се создаде пријатна и романтична атмосфера LED светла. 2. Се користи како секојдневниот дома декор, одлична за mantel, слика прозорецот, двор или како фото/поставени реквизити. 3. Внимание грабител и нацртајте очи како на врвот на вашата свадба, партија, посебен настан, итн. Преносни & Разновиден 1. Cordless батерија управувана, безбедно и практично со НА и ИСКЛУЧУВАЊЕ на грбот. 2. Интегрирани виси кука дупки за олеснување на екранот на ѕид или само одмор во мантија, само, маса или салон. 3. Може да биде прикажан на самостојни или комбинирани со други делови да се создаде еклектична осветлување инсталација. Издржливи И Енергија-Заштеда И Економски 1. LED сијалица произведува без топлински по долго време користење. 2. Пластични надворешноста, здрав, но не премногу тешка. Спецификации : Тип : 3 D Писмо Форми Ноќ Светлина Материјал : ABS Количина : 1 buc Батерија : 2*АА батерии ( батерија не е вклучена ) Плаќање Можеме да го прифатиме Кредитна Картичка, Master Card, Wiretransfer, Зачувам, T/T, Western Union, итн. Пратката Повеќето Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 дена по примање на исплатата. Ние обично напишете пакети во ниска цена за да се избегне данок. Купувачот треба да биде одговорен за данок или должност обвинет од страна на својата земја. Гаранција Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ако не може да примите објект во рамките на нашата гаранција време, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако примите погрешно или скршени објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да давате било повратни информации или отворање на спорот. Вашите 5 Ѕвезда позитивни повратни информации е многу, многу важно за нас што нè прави продолжам со усовршување. Ве молиме оставете ги 5 Ѕвезда позитивни повратните информации ако се чувствувате задоволни. Пред да замине било неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте ме и ми даде можност да го реши вашиот проблем и да те направи среќен клиент. Вашиот ги задоволи е нашата цел, сите проблеми може да се реши со добра комуникација. Без оглед на тоа што проблемот да се исполнат, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори што во рок од 24 часа, освен викендите и Кинески празник. Ние сме производител, трговија на големо се добредојдени, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде некои попуст.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ноќ Светла
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Бренд Име:
LDOFIRE
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Број На Модел На:
Marquee Ноќ Светлина
Е Батерии Вклучени:
No
Обликот:
DIY
Тело Материјал:
ABS
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Енергија:
Префрлете
Тип На Батерија:
AA
Тип:
ноќ светлина
Напон:
4.5V
Тип На Објект:
Писмо Led Ноќ Светлина
Материјал:
ABS, пластични
боја на светлина:
бела светлина
Примена 1:
децата соба декорација светилка деца ноќ светлина
апликацијата 2:
запалени писма, запалени marquee писма табела Светилка
3D Светилка Ноќ Светлина:
3д декорација led светилка Стрелка табела светлина Ноќ Светлина
Функција:
Деца Бебе Дете Момче Подароци Оркестарот Писма Ноќ Светлина

Поврзани производи