Метал Пушењето Цевка Мали Мини Брадавица Тутун Во Облик На Цевка Со Гумена Устата Совети Боја Случаен Избор

Метал Пушењето Цевка Мали Мини Брадавица Тутун Во Облик На Цевка Со Гумена Устата Совети Боја Случаен Избор

Залиха
DEN 76.32
Износот:


Мини Брадавица Метална Цевка
Материјал : Метал
должина : 55мм
Тежина : 12.5 g
Боја : виолетова/црно/сино/сребрена/црвена
Пакетот Вклучува :
1 X Мини Брадавица Метална Цевка
Answer : ___________________________ Note :
pls ни остави порака за боја, ние ќе провери дали тоа е во парк, или боја ќе бидат испратени по случаен избор.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
XiaoNaiZuiPipe
Бренд Име:
HORNET
Обликот:
Директно Тип
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Поврзани производи