Електрични Линеарна Actuator 12V/24V DC Мотор 800mm Удар Линеарна Motion Контролер 100/200/300/500/750/800/900/1100/1300/1500N
Ново - 0 %

Електрични Линеарна Actuator 12V/24V DC Мотор 800mm Удар Линеарна Motion Контролер 100/200/300/500/750/800/900/1100/1300/1500N

Залиха
DEN 2030.40
DEN 2030.00
Износот:


Почитувани :
Постојат 4 напон верзии на производот (12 V/24 V/36 V/48 V).
Ако ви треба 36 V или 48 V,ве молиме забелешка на напон и мозочен удар, во својата цел.
Материјал : алуминиум легура
Номинална моќност : 20 W Максимална 30 W
Постојан магнет DC мотор;Напон : 12 V,24 V
Стандардот за заштита одделение : IP54
Примена : Телевизиски конзола.столица за масажа.Електрични кревет.Медицински стол.Електрична опрема ..
Производ Водич Линкови :
Слични производи :

Декларираните карактеристики

Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
сертификација:
CE,ROHS,CCC,УЛ
Изградба:
Постојан Магнет
Употреба:
Брод,Home Апарат,Автомобил,Електричен Велосипед
Излезна Моќност:
12~35W
Тип:
Опрема Мотор
Заштита На Функција:
Капе-доказ
Број На Модел На:
800mm мозочен Удар
Ефикасност:
ОДНОСНО 2
Постојана Струја(A):
1~2A
Бренд Име:
CNMAWAY
Вртежен момент:
100/200/300/500/750/800/900/1100/1300/1500N
Commutation:
четка
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
4/8/10/13/18/20/30/45/90mm/s
Напон(V):
DC12V/24V/36V/48V

Поврзани производи