DoreenBeads Нерѓосувачки Челик Embellishments Наоди Цвет Сребрен Тон Шупливи 5.1 cm(2)x 5.1 cm(2),Дебелина: 0.3 mm,10 Компјутери
Ново - 29 %

DoreenBeads Нерѓосувачки Челик Embellishments Наоди Цвет Сребрен Тон Шупливи 5.1 cm(2)x 5.1 cm(2),Дебелина: 0.3 mm,10 Компјутери

Залиха
DEN 206.40
DEN 146.00
Износот:

Нерѓосувачки Челик Embellishments Наоди Цвет Сребрен Тон Шупливи 5.1 cm(2")x 5.1 cm(2"),Дебелина : 0.3 mm,10 Компјутери Материјал од Нерѓосувачки Челик(Олово и Никел Безбедно) Големина Приближно : 5.1 cm х5.1cm(2" x2")
Дупка големина : /
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Сребрен Тон Количина ќе добиете 10 на овој објект во листата цена Дел Не. B65986 Забелешка. Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка се многу тенки. Дебелина : 0.3 mm.
ИСТИТЕ ПОВЕЌЕ НА СТАН
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим.
Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 300 вработени во Азија , Европа и Америка .
И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет.
Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас.
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.
Превозот Начини
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери .
Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.
Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени .

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
B65986
Накит Наоди Тип:
Изолација
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
Накит Наоди И Компоненти
Објектот Тежина:
17g
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
DoreenBeads

Поврзани производи