НОВИ LCD LVDS Кабел за MSI 1682 A6200 CR620 CX500 CX620 MS-1681 MS-1682 MS-1684 15.6 K19-3025004-V03

НОВИ LCD LVDS Кабел за MSI 1682 A6200 CR620 CX500 CX620 MS-1681 MS-1682 MS-1684 15.6 K19-3025004-V03

Залиха
DEN 479.04
Износот:


Име На Производ
LCD EDP Кабел
Дел Број :
K193025004 V03
K19-3025004-V03
Состојба :
Нови
Компатибилни Модели :
За MSI A6200
За MSI CR620
За MSI CX500
За MSI MS-1681
За MSI MS-1682
За MSI MS-1684
Совети
Лаптоп делови обично треба професионално знаење да се справи. Како експерт, ќе може да проверите Дел Број(PN) или Производство Дел Број(MPN) кога ќе ги нарачате.
Меѓутоа, ако не сте сигурни за делот што треба, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Разговор во Живо или да ни испратите Порака, ќе ни биде мило да ви помогнеме.
Превозот и Испорака
Оваа ставка ќе биде предаден во 3 работни дена. Зависи од видот на превозот метод можете да изберете, овој објект ќе ви бидат доставени во рок од 90 дена.
Ве молиме не го потпише пакет ако тоа е очигледно tampered или оштетени. Ве молиме контактирајте со нас како е можно поскоро ако ова се случило. Ние ќе ви помогне за датотека пакет штета тврдат дека за да се намали сте ја изгубиле.
Даноци и Давачки
Цената што ја цитираше не вклучуваат увозни давачки, даноци на земјата на дестинација/држави или област. Купувачот ќе има обврска да плаќаат тие давачки, даноци или ракувањето со обвиненија.
Ние ќе брод вашата цел на најдобар начин да ви помогне да се избегне даноци и давачки по код. Но, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере не сите даноци или давачки може да биде поштеден.
Се враќа
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Гаранција & Одржување
Овој објект го носи 30 дена Ware Sphere Меѓународна Гаранција . Купувачот е одговорен за враќање такси превозот за гаранција предмети. (Делумно враќање може да бидат прифатени на купувачите ќе)

Декларираните карактеристики

Должина на кабел:
лаптоп кабел
Бренд Име:
TianWeng
Број На Модел На:
A6200 CR620 CX500 CX620 1681 1682 1684
Тип:
SATA Кабли
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Гаранција:
60 дена
Состојба:
Нови
Тип:
LCD EDP Кабел
Дел Број:
K193025004V03,K19-3025004-V03

Поврзани производи