Искушението Sequins Усна За Еднократна Употреба Брадавица Покрие Девојки Pasties Жените Опфаќа Брадавиците Секси Гради Ливчиња Градник Влошки
Ново - 31 %

Искушението Sequins Усна За Еднократна Употреба Брадавица Покрие Девојки Pasties Жените Опфаќа Брадавиците Секси Гради Ливчиња

Залиха
DEN 47.52
DEN 33.00
Износот:

Искушението Sequins Усна за Еднократна употреба Брадавица Покрие Девојки Pasties Жените Опфаќа Брадавиците Секси Гради Ливчиња Градник Влошки Драг пријател, ако имате љубов објект, може да го додадете Желба Листа, можете да кликнете на овој знак, за што следниот шопинг. Ако сакате да се купи микс цел можете да го користите продавница количка. Изберете го објектот што треба и да го додадете во кошничката, а потоа да се продолжи изберете друг објект и да го додадете во кошничката премногу. Конечно одете до вашата продавница картичка и да ги плаќаат заедно. 1.Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи) 2.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. 2 Бои за вашиот избор : Сина, Црвена Роза (ве Молиме да ми кажете која боја ви се допаѓа најдобрите , ако не't кажете ни и ние ќе го испрати по случаен избор ) 100% Сосема нов удобно се чувствуваат! Боја : Како што е Прикажано Функција : Без мирис,не-токсични,мека текстура и реални допир,секси и природна. Безбедност еднократно,Лесен за употреба и чиста.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Intimates Додатоци
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra
Број На Модел На:
Np27
Intimates Додатоци Тип:
градите ливчиња
Боја Стил:
Природна Боја

Поврзани производи