1 панел Малата Сирена отпечатоци Уметност Печати На Платно Дома Декорација Ѕид Уметност
Ново - 60 %

1 панел Малата Сирена отпечатоци Уметност Печати На Платно Дома Декорација Ѕид Уметност

Залиха
DEN 493.44
DEN 197.00
Износот:

1 панел Малата Сирена отпечатоци Уметност Печати На Платно Дома Декорација Ѕид Уметност
size1 : 30x30cm(12inchx12inch)
size2 : 40x40cm (16inchx16inch)
size3 : 50x50cm( 20inchx20inch)
size4 : 60x60cm( 24inchx24inch)


Декларираните карактеристики

Големина (Инчен):
12x12, 16x16, 20x20, 24x24
боја:
Unstretch, Се Водат
Предмети:
Слика Слика
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Бренд Име:
BYFEN УМЕТНОСТ
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
LYZFX-15
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство

Поврзани производи