Алуминиумска Фолија Балон Бебе туш Водород Балон Свадба Декорација Хелиум Балони Гумени Воздухот Топки Партија Декорација
Ново - 34 %

Алуминиумска Фолија Балон Бебе туш Водород Балон Свадба Декорација Хелиум Балони Гумени Воздухот Топки Партија Декорација

Залиха
DEN 45.60
DEN 30.00
Износот:

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Најдобрите подароци за децата.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! [relateproductdetail/]
.72 cm/ 18" Мали Димензии Должина (Tiled) : За 46cm/18.
За партијата, отворање на промоција.
За свадбена прослава. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
Карактеристики :
За роденден собир. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја која се покажа на слики. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.54"
Забелешки :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.18" мерење на отстапување се должи на рачно мерење. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Време На Испорака :
1. Ние само брод да се потврди цел адреси.11"
Ширина : За 42cm/16.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ви благодариме!
2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ве молам прости 1 cm/0. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
18 decimeter/ 45. Многу добредојдовте да контактирате и со нашите драги персонал за услуги на корисниците, ако би сакал да знам повеќе за нашите производи!
1 X Алуминиумска Фолија Балон 1.
Спецификации :
Мал Објект Тежина : Околу 8 g секој еден
Материјал : Високо квалитетен подебели алуминиумска фолија.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
VKTECH
Повод:
Партија
Обликот Стил:
Срцето
Број На Модел На:
алуминиумска фолија балон
Број на Компјутери:
1pc
Класификација:
Ballon
Материјал:
Алуминиумска Фолија
is_customized:
No
боја:
како слик шоу

Поврзани производи