Накит Одлуки Обезбедува Висок Квалитет на Бакар Метална Пломба Циркони Кристал Hamsa Рака Приврзоци За DIY Бисер Tassel Ѓердан
Ново - 35 %

Накит Одлуки Обезбедува Висок Квалитет на Бакар Метална Пломба Циркони Кристал Hamsa Рака Приврзоци За DIY Бисер Tassel Ѓердан

Залиха
DEN 470.40
DEN 306.00
Износот:


Поврзани Производи Може Да Заинтересирани
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Топла Продажба На Производи
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
Купи тоа сега"
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Модата Жените Hamsa Рака Шарм Pendant За Накит Одлуки Материјал : Висок квалитет на бакар+ААА Австриската кубни циркони Позлата : 3 Пати Platinum/Gold/Розово Злато Позлатен Крај : Високо полиран Pendant големина : 37mm*25мм Метални синџир должина : 40cm +5cm (прилагодливи) Точка тежина : 5.4 g Функција : Додатоци За Ѓердани Нараквици парична Казна Накит што Сите предмети се за промет на големо цена.Толку повеќе ќе ви ги купите ,повеќе попуст ќе добиете.
кликнете Продавница каталог подолу за да видите повеќе производи
2177
DIY МОНИСТРА
DIY Clasps
DIY Конектори
DIY Шарм
Криви Цевка Монистра
Бисер Накит Фитинзи
Круна Tassel Капи
Момче и Девојка Приврзоци
Моден Ѓердан
Тренди Нараквици
Новодојдени
Промоција На Производи
2177 Кликнете на линкот подолу за да ја проверите повеќе предмети :
Нашата Продавница во Кина на YIWU
Илјадници различни стилови
Висок Квалитет На Бакар Додатоци
Микро Отвори ААА Австриската Кубни Циркони
YIWU ГИГАНТ АЗИЈА НАКИТ КО.LTD е професионална поставите дизајн, производство и продажба на накит компанија за производство на. ние имаме повеќе од 10 години искуство во producting накит и додатоци! Наша одговорност е да се произведе најдобар квалитет на производи! Нашата цел е да се направи сите клиенти се задоволни! Нашиот сон е да стане врвот лидер во накит област од целиот свет! За голема количина ,цена ќе биде многу подобро !
1. За било која причина, не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
2. Ако имате добијат производи погрешно или неисправни во транзит, ве молиме љубезно се обезбеди слика и контактирајте не веднаш за замена или поправка, ако замена не е достапен,ќе се препратат или целосна испраќање на пари за вас.
3. Ако не добиете предмети кога вашиот заштита на времето истекува,ве молиме контактирајте со нас,откако ќе се провери со изразат компанија што може да се препратат на стоки или ви даде целосна наплата.
4. СИТЕ ПРОБЛЕМИ контактирајте со нас веднаш, пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации ,ние ќе се справи со рок 23 работни дена и ќе ви даде најдоброто решение.Однапред ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Циркони Hamsa Рака Шарм
Бренд Име:
JUYA
Објектот Ширина:
2.5cm
Накит Наоди Тип:
Tassel
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
3.7cm
Број На Модел На:
diy накит наоди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
5.4g
боја:
сребрена/gold/розово злато
Материјал:
висок квалитет на бакар,кубен циркони
позлата:
3 Пати Platinum/gold/розово злато Позлатен
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга
Заврши:
Високо Полиран
Објектот Големина:
37mm*25mm
Накит Правење на резерви:
приврзоци за изработка на накит

Поврзани производи