Eyesilove Rimless меморија Титаниум флексибилни оптички очила во рамки спектакл рамка за рецепт со многу бои
Ново - 15 %

Eyesilove Rimless меморија Титаниум флексибилни оптички очила во рамки спектакл рамка за рецепт со многу бои

Залиха
DEN 288.00
DEN 245.00
Износот:


Пакување Кутија :
моден rimless наочари рамки со неколку бои опции, добредојде за вашите нарачки. Ние, исто така може да се направи рецепт очила, само исто така, купи 1 пар леќи (Линкот подолу). Забелешка : Овој тип rimless рамка само може да се направи една визија, ние не се направи Muti-фокусна(ДОДАДИ) очила.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Eyesilove
Број На Модел На:
rimless рамка 025
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Бои:
Неколку бои
Употреба:
за рецепт рамка

Поврзани производи