Лето Деца Деца Бебе Девојки Лен Тимови Облека Шупливи Надвор Кратко Sleeve Т-Маица Блузи+Флорални Здолниште Sweety Облечи Две Парче Сет
Ново - 20 %

Лето Деца Деца Бебе Девојки Лен Тимови Облека Шупливи Надвор Кратко Sleeve Т-Маица Блузи+Флорални Здолниште Sweety Облечи Две

Залиха
DEN 315.84
DEN 252.00
Износот:


Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.
1 инч = 2.Опис
Најновите Деца Бебе Девојка Чипка Врвот+Здолниште 2 парчиња Облека !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата шоу
Ново во Мода
Стил : Неврзан
Материјал : Памук+Чипка
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.
ink Frog Analytics
На 29 Јули-17 08 : 00 : 28 BST, продавачот додадени следните информации :
.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Врати се прифати, во рок од 30 дена по купувачот примање на стварта.
Пакет се Вклучени : 1x Блузи + 1x Здолниште
2 парчиња Поставите Големина на Табела : Лебл Големина Блузи Должина Биста*2 Здолниште Должина Recommeded Возраст 100 40 см 30 см 26 cm 2-3 Years 110 42 см 31 см, 28 см, 3-4 Years 120 44 см, 32 см 30 см 4-5 Years 130 46 cm 33 см, 32 см 5-6 Years 140 48 см 34 см 34 cm 6-7 Years
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум. Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор.
Преглед :
Плаќање и Испорака
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
pudcoco
Пол:
Девојки
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
бебе облека сет

Поврзани производи