AAGU Нови Пристигнување 15MM*10M Свежо Овошје Washi Лента Банана и Грозје Маскирање Лента Еден Двострано Planenr Налепница Лепило DIY Хартија Лента
Ново - 49 %

AAGU Нови Пристигнување 15MM*10M Свежо Овошје Washi Лента Банана и Грозје Маскирање Лента Еден Двострано Planenr Налепница Лепило

Залиха
DEN 84.48
DEN 43.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина:
M
Тип:
селотејп
Број На Модел На:
AT20-27
Селотејп Тип:
washi лента
Бренд Име:
AAGU
Тип:
селотејп
Лепило Тип:
единствено еднострана
Големина:
15mm*10m
Примена:
Излет,бележник декорација

Поврзани производи