RUBOS Иконата Свети Matrona Москва DIY 5D Дијамант Мозаик Дијамант Везови Сликарство Крстот Бод религија Мушка Кристално Стакло
Ново - 38 %

RUBOS Иконата Свети Matrona Москва DIY 5D Дијамант Мозаик Дијамант Везови Сликарство Крстот Бод религија Мушка Кристално Стакло

Залиха
DEN 390.24
DEN 242.00
Износот:


Превозот време на Кина пост воздух пошта е за 10-60 дена, а 80% од руски клиенти може да добијат пакети во рок од 20 дена од сега, но, жал ми е, ние не може да гарантира 100% за превозот време, бидејќи на меѓународниот поштенски ефикасност, понекогаш е нестабилна. Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас откако ќе добиете на стоки.
Делумно Pasting Област (Лицето и рацете се печатени - не треба да се пополни со дијаманти. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок квалитет на производи и услуги.8 m За Рамка : Без рамка Колекции вклучуваат : 100% точни печатени крпа, кристално круг дијаманти, пенкало, глина, плоча, дијамант пакување кеси. П : Како можам да го испратам мојот сопствени слики за вас? A : почитувани, можете да ја внесете во пораката центар и кликнете на "Испратите слика" за да ја испратите вашата сопствена слика за мене. Ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак производи може да добијат оштетување за време на долгото породување. Ние нудиме бесплатен превозот за повеќето земји преку Кина Пост Воздух Mail и E-пакет, и исто така нудат ther изразат испорака начини како што се DHL,EMS,UPS-от и Aramex итн.
Големина>38*38cm, пакување со кутија. Сè може да се реши од страна на комуникација на фер и пријателски DIY 5 D Делумно Pasting Област дијамант везови религии религиозни Икони дијамант сликарство крстот бод 3 D круг кристал Модели rhinestones везана лицето и рацете печатени мозаик
.
RUBOS Иконата Свети Matrona Москва DIY 5 D Дијамант Мозаик Дијамант Везови Сликарство Крстот Бод религија Мушка Кристално Стакло о
1 Внимание : Тоа е Полу-готови сликарство, и ќе заврши со себе Име : DIY Дијамант сликарство Крстот Бод / Дијамант Везови / Дијамант Мозаик Бренд : Ru Bos Платно Големина : 30x40cm Големина на Слика : 25x35cm Дијамант област : Делумно Дијамант Материјали : 5 D Круг Кристал дијаманти дијаметар на дијамант : 2. П : Колку време ќе можете да го испратите производи? A : почитувани, општо земено, ние ќе испрати пратката во рок од 5 дена по вашата исплата
За Слика Ефект поголем големина, подобар ефект! Секој Круг дијамант големина : 2.)
Препорачуваме Голем попуст !
5 D DIY Дијамант ainting Крстот Бод
3 D Дијамант Везови кристал Дијамант Мозаик D модели rhinestne полн круг дијамант mazayka
пристигнување слика везана
Ние нормално бродот на пакети во рок од 3 работни дена. Тоа само се чини малку време, но ни помагаат многу, Ако за било која причина не сте задоволни, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. Ние ќе го реши проблемот За било која причина, ако едноставно сакаат да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 5 дена по приемот. Ви благодариме однапред за вашето разбирање и трпение!
Прашања и Одговори П : Може ли да се направи дијамант слика од моите сопствени слики? A : Да пријател, ние може да се направи дијамант слика на која било големина и било слики. За дијамант количина : со 30% повеќе од количината на дијамант, апсолутна доволно Пакување : Големина≤38*38cm, пакување со торба. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба поголем големина на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас!
Нашата Услуга ви Благодариме многу за да изберете RUBOS.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
RuBos
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Портрет
Дијамант форма:
Круг
Форма:
три-димензионални
Pasting Област:
Делумно
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Тип:
дијамант везови
Име:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Вид:
DIY 5D Круг дијамант везови
Платно големина:
30x40cm
Услови:
Модели rhinestones 3D
Големина на слика:
25x35cm
каталог:
дијамант мозаик рачно изработени

Поврзани производи