Круг Виси Слика на нафта Сликарство Огледало Рамка Куки Закачалки Со Завртки,Бронза на Ѕвонење,25мм,20Pcs
Ново - 29 %

Круг Виси Слика на нафта Сликарство Огледало Рамка Куки Закачалки Со Завртки,Бронза на Ѕвонење,25мм,20Pcs

Залиха
DEN 143.52
DEN 102.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Материјал:
Железо
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Слика Кука
боја:
Бронза На Ѕвонење
Големина:
25mm
Стил:
Фото Кука
Материјал:
Железо

Поврзани производи