HUHAO 1pcs 1/4 месо тело рутер битови за дрво CNC гравирање машина дрво алатка за сечење на дрво рутер алатка fresa
Ново - 37 %

HUHAO 1pcs 1/4 месо тело рутер битови за дрво CNC гравирање машина дрво алатка за сечење на дрво рутер алатка fresa

Залиха
DEN 307.20
DEN 193.00
Износот:

Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот со најдоброто решение. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. EMS, времето за Испорака е за 7-15 дена ( Со следење на број)
e. Aliexpress Премиум Превозот, времето за Испорака е околу 7-20days.35 mm(1/4")
Вкупна должина : 45-70mm
Бренд Име : HUHAO
Материјал : Волфрам челик
Безбедносни инструкции :
1.
П : Како можам да се избегнат дополнителни сопствени такса?
О : Проверете со локалните DHL/ТНТ/ПРОЗОРЦИ, кои колку фактура вредност е слободен обичај такса. Потоа кажете ни и ние може да напише пониска цена на фактурата. Објектот се користат само за индустриски сечење не се опасни член. Aliexpress Стандард Превозот, тоа вклучува поголемиот дел на e-mail пораки превозот како што се : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, Хонгконг Пост,Шведска Пост, Posti Финска, Post NL итн. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
П : Како можам да се направи голем ред со малку пониска цена?
О : Ако ви треба голема цел , може да се направи неплатени цел.
Б : Ако нешто не сте saticfied, pls се обиде да остави порака или eamil за нас пред leaved негативен фидбек или отворен спор.net
П : дали вашиот цена вклучуваат сопствени даночни?
A : Не, купувачот треба да се обрне на сопствени даночни зависи од различни земји. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, времето за Испорака е околу 20од 60 дена (Без следење на информации )
Ако не се добие стоки , pls жалат по стоки испратени надвор 60days , и ние ќе се врати на пари за вас, директно
б.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како да ги пратите на објектот се испраќаат од страна на Кина Пост?
A : Можете да ги пратите од овој линк : www. Потоа Slove за што ПОБРЗО.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. На перки производ не користиме за луѓе под 18 години. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Потоа обидете се да ни се јавите за да се разговара за деталите.(Со Следење На Информации)
г.
Пакетот вклучува :
1pcs Рутер битови
ПЛАЌАЊЕ
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. DHL, FEDEX, ТНТ , UPS-от , времето за Испорака е за 3-7 дена (со Следење на Информации )
Ако вашето место е оддалечен , треба да се обрне повеќе за оддалечена место , или да ја промените да брод од страна на EMS
ПОВРАТНИ информации
Вашата повратна информација значи многу за нас и за други купувачот како вас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
а. Ви благодариме. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако сте руската Клиент , pls оставете ни го вашето име и презиме со 3 зборовите, или можете да не добиете на стоки успешно.
А : Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, 5stars повратни информации ќе биде голема appriciated. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
1. Времето за испорака е за 15-60 дена (со Следење на Информации )
Ако не се добие стоки по стоки утврдени 40days , pls контактирајте со нас , ние ќе провери парцела за вас . За некои далечни земји, тоа може да е потребна 7-30days. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Декларираните карактеристики

Вкупна Должина:
-
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Дијаметар:
1/4месо тело
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
HUHAO
Број На Модел На:
рутер битови за дрво
Обложување:
Никој

Поврзани производи