2018 Печатење Toiletry торба Патент Козметички Случаи Цртан филм Спојки Торба За Девојка Жените Торбичка Преносни Складирање Објект Организатор 3 Големини
Ново - 17 %

2018 Печатење Toiletry торба Патент Козметички Случаи Цртан филм Спојки Торба За Девојка Жените Торбичка Преносни Складирање

Залиха
DEN 149.28
DEN 124.00
Износот:

Известување : поради ткаенина намали од страна на машина секое парче е различен, моделот на секоја точка на став може да се различни,ве молиме да се разбере. 2017 Печатење Toiletry торба Патент Козметички Случаи Цртан филм Спојки Торба За Девојка Жените Торбичка Преносни Складирање Објект Организатор 3 Големини Големи Димензии : 16cm*24cm*8cm 62g Средна Големина : 12cm*22cm*6cm 50g Мали Димензии : 10cm*18cm*6cm 36g

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Објектот Должина:
24cm
Објектот Висина:
16cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Тежина:
62g
Број На Модел На:
47
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Шаблон Тип:
Цртан филм
Обликот:
Перница
Материјал Состав:
Памук+ Полиестер
Стил:
Свежи
Бренд Име:
Витез Li
Продажбата на моделот:
Пад на превозот
Материјал:
памук+ лепак(со цел да се водоотпорен)

Поврзани производи