5 xMotorcycle Јава Рамо Лактот Назад Заштита Подлога Трки Безбедност Armour
Ново - 18 %

5 xMotorcycle Јава Рамо Лактот Назад Заштита Подлога Трки Безбедност Armour

Залиха
DEN 363.36
DEN 298.00
Износот:


Опис : Карактеристики :
Ова е ЕВА мека заштитник е 5 Pcs/Сет, Што е, вклучувајќи 2 Pc за рамо, 2 Парчиња за лактот и 1 Компјутер за назад заштитник, Кој може да се вклопат за повеќето од кожна јакна. Тоа може да ви обезбеди многу поголема безбедност, додека ти се јава
Спецификации :
Материјал : 100% ЕВА
Боја : Црна
Функција : Заштита на рамото, лактот, назад
За луѓето : на Возрасни
Големина : 26x12cm(дошу/Коленото)/17.5x13.5cm(Рамо)/36x25cm(Назад)
Количина : 5 Компјутери/1 Сет
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 5 Компјутери/1 Сет x Мотоцикл Заштита Влошки

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Јакни
Бренд Име:
wupp
Материјал:
100% Најлон
Пол:
Унисекс
Функција:
100% ЕВА

Поврзани производи