Античкиот Гроздобер Ретро Џеб Се Види Со Синџир На Симпатична Сина Був Шема Џеб Види Ѓердан Мажи Жени Подарок P916
Ново - 8 %

Античкиот Гроздобер Ретро Џеб Се Види Со Синџир На Симпатична Сина Був Шема Џеб Види Ѓердан Мажи Жени Подарок P916

Залиха
DEN 148.80
DEN 137.00
Износот:


Карактеристики на производот : Џеб Види Движење : Кварц Џеб Види Големина : 2.7 CM Џеб Види Дебелина : Околу 1.2 СМ Должина на Синџирот : За 80СМ
Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Синџир

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Функција:
ретро
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Обликот:
Круг
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
YISUYA
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Античкиот
Dial Дијаметар:
0.027
Движење:
Кварц
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Екранот:
Аналогни
Број На Модел На:
P916
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Состојба:
Нов со ознаки
Пол:
Унисекс

Поврзани производи