Winait HD 720P Мини Дигитален Видео Камера очила за сонце, Мини DV Remoter Контрола Спортски очила за сонце freeshipping

Winait HD 720P Мини Дигитален Видео Камера очила за сонце, Мини DV Remoter Контрола Спортски очила за сонце freeshipping

Залиха
DEN 2159.52
Износот:


HD 720 P Мини Дигитален Видео Камера очила за сонце, Мини DV Remoter Контрола Спортски очила за сонце freeshipping
Имајте на ум : There are 2 бои да се избере од (Сите Црно-портокал+црна) ,pls испрати порака за бои ви се допаѓа,ако не ,ние ќе ја испрати на стандардната боја на Сите Црна
1.Карактеристики :
- 5.0 Мега 720 P со 170 степен широк агол, HD камера леќа - Дизајн држи до тесно со мода чекори - Поддржува Микро-ТФ 2 GB-32 GB, лесно за корисниците за промена на капацитетот на меморијата - Опремени со далечинска контрола, која вклучува видео, фотографија и снимање на функции - да Користите USB или card reader конекција со КОМПЈУТЕР / лап-топ компјутери, без возачот е потребно
2.Спецификација :
Напојување : DC 5 V, 350m A USB : 2.0 Батерија : 350m Ah Li-полимер батерија Потрошувачка на Енергија : Меморија : 2 GB-32 GB ТФ-картичка Резолуција : 1280 x 720(HD) Видео Формат : AVI Слика Формат : JPG Поглед Агол : 170 степени Ефективни Пиксели : 5.0 Мега Снимањето на ветер : 30fps Работна Температура : -5 ~ +60 centidegree Температура на Чување : -20 ~ +80 centidegree Играч : Windows Media Real Player, Бура на кодек, Quick Time Menu (мени) Јазик : Кинески / англиски оперативен Систем : Windows 98 / ME/ XP / 2000 / Vista / 7 Производ во Боја : Црна Нето Тежина : 52g Производ Големина : 165mm x 75мм x 45mm Пакет Тежина : 237g Пакет Големина : 190mm х 75мм x 85mm
3.Индикатор Држави : - Режим на : Сина светлина што трепка - Рекорд : Сина светлина што трепка - Полнење : Црвено светло трепка - Целосно Наполнет : Црвено светло брзо трепкање - Без меморија : Сина светлина брзо трепкање
4.Пакетот Вклучува :
1 x Спортски Очила Камера 1 x USB Кабелот 1 x Полнач 1 x Носење 1 x Избрише Крпа 1 x Далечински Управувач 1 x Упатство
Производ Слики :
Вистински Слики :

Декларираните карактеристики

Очила Тип:
видео очила
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Winait
Виртуелен Екран Со Големина:
< 50
Број На Модел На:
DV-05

Поврзани производи