Есен Момчиња Cardigan Џемпер 2018 Деца Облека Долг Ракав Бебе Момчиња Јакна Јакна Каузална Деца Плетени Џемпер DQ864
Ново - 49 %

Есен Момчиња Cardigan Џемпер 2018 Деца Облека Долг Ракав Бебе Момчиња Јакна Јакна Каузална Деца Плетени Џемпер DQ864

Залиха
DEN 1442.88
DEN 736.00
Износот:


optation големина ознака големина
(cm) укажуваат на тоа Висина
(cm) должина
(cm) биста
(cm) рамо
(cm) ракав
(см) 2 90 80-90cm 36 76 28 33 3 100 90-100cm 39 78 28 35 4 110 100-110cm 42 80 30 37 5 120 110-120cm 45 80 32 38 7 130 120-130cm 47 82 34 39 Нашата големина е Кина големина,pls изберете големина според децата висина.Бидејќи секоја деца висина различни,укажуваат на тоа висина само за референца,бидејќи рачно изработени мерка,pls дозволете 1-3cm грешка,ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 7
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Момчиња
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Европски и Американски Стил
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Декорација:
Џебови
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Облека Должина:
Краток
Број На Модел На:
децата Јакна јакна

Поврзани производи